Pomoc pro Ukrajinu

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

12. 3. 2022

Vážení rodiče, zákonní zástupci, prarodiče, milé holky a kluci,

děkujeme vám všem za to, že jste naším prostřednictvím opakovaně podpořili ve sbírce válečné uprchlíky z Ukrajiny. Druhá část sbírky, která probíhala v týdnu od 7. 3. do 11. 3. 2022 byla zaměřena na hygienické potřeby, potraviny a běžně dostupné léky pro děti i dospělé.

V pátek 11. března bylo vše předáno pracovnicím českolipské Charity a odvezeno potřebným.

Děkujeme vám za projevy sounáležitosti a lidskosti a za důvěru, kterou k nám chováte. Další sbírku pro tuto chvíli pozastavujeme. Budeme aktuálně reagovat na výzvy humanitárních organizací a potřeby uprchlíků. Bude-li třeba, opět se na vás s důvěrou obrátíme.