Přespolní běh 2. st.

Jakub Hrdina

21. 9. 2021

Dne 15. 9. 2021 se uskutečnilo okresní kolo přespolního běhu žáků 2. stupně. Počasí, které je v tomto období dost proměnlivé, nám přálo, a proto se mohla hrstka našich reprezentantů školy vydat směrem k Rasově hůrce, kde se závody konaly.

Skupina ve složení: Nella Macháčková, Eliška Dosedělová, Matěj Gűnter, Lukáš Šafařík, Daniel Kubelka, Natálie Čubanová, Amálie Pecháčková, Karolína Jedličková, Tomáš Šafařík, Šimon Korous, Jakub Pittner, BatKhuslen, Jan Skládaný a Vojtěch Kavka.

Závodilo se v kategoriích mladších dívek/chlapců (6.–7. ročník) a kategorii starších dívek/chlapců (8.–9. ročník). Připraveny byly celkem 2 varianty tratí. Trať 1 500 m běžela „mladší“ kategorie a trať 3 000 m kategorie starší. Výše jmenovaní svými společnými silami bojovali o každé místo ve startovním poli a skvěle tak reprezentovali naši školu.