Přípravný týden

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

31. 8. 2020

Od úterý 25. do pondělí 31. srpna 2020 proběhl na naší škole tradiční „přípravný týden“. Letos po mnoha letech bez opravných zkoušek, ale zato hned po úvodní poradě se školením k bezpečnosti práce a požární ochraně.

Středeční pedagogická rada projednala nový Školní řád a změny vzdělávacího programu. V dalších dnech třídní učitelé a učitelky chystali pro žáky učebny na nový školní rok. Také se vzdělávali v kritickém myšlení a v práci s texty. Probíhaly úklidové práce ve škole i v jejím areálu. Snahou všech bylo, aby naše škola byla zase o trochu krásnější a příjemnější pro všechny, kteří ji navštěvují.