Přípravy na Vánoce a advent ve školní družině

Pavlína Víchová

9. 12. 2021

Rok utekl jako voda a po podzimním tvoření se děti s jejich vychovatelkami pustily do příprav na nejkrásnější svátky v roce. Děti vytvořily krásnou zimu, vyrobily vánoční přáníčka, dekorace, svícny, ale i dárky pro rodiče a nejbližší.

Díla vznikala také v keramické dílně, v kuchyňce se pekly úžasné perníčky, které si pak také děti samy ozdobily. A samozřejmě cukroví. Také jsme se připravili na čerty s Mikulášem a nikoho tedy neodnesli do pekla. Práce všechny moc bavila a měli z ní radost. Výrobky jsou vystavené na chodbách a navodily ve družině tu pravou vánoční atmosféru.