Projektový den na SOŠ

• Jana  Jiroušová

Mgr. Jana Jiroušová

3. 6. 2024

V pátek 31. 5. žáci 3. A prožili poučné i zábavné dopoledne na SOŠ Lužická, které pro ně připravili studenti školy pod vedením Mgr. Alexandry Šlegrové ve spolupráci s Ing. Stanislavem Bajtlem.

Žáci měli možnost prověřit si své znalosti o přírodě prostřednictvím hry, kterou připravili studenti v aplikaci Kahoot, ale také pomocí soutěže na krásné zahradě školy. Zde měli příležitost vyzkoušet si svou sportovní obratnost a seznámit se se zemědělskými stroji, které někteří asi ještě nikdy neviděli. Nemalý úspěch doprovázený úžasem sklidily chemické kouzelnické pokusy ve školní laboratoři.

Velké poděkování patří nejen paní Šlegrové, která projektový den iniciovala, ale i Ing. Bajtlovi a také studentům školy, kteří věnovali svou trpělivost a čas malým dětem.