Škola v červenci

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

9. 8. 2021

Tak jako každé léto se během prvního prázdninového měsíce července se rozjel cyklus oprav a údržby budovy školy i celého areálu. Malovaly se třídy pro budoucí druháky a šesťáky.

Nebyly to ale jediné práce a rekonstrukce, které v červenci probíhaly, nebo byly zahájeny. Jednou z největších akcí toho léta byla výměna školního PC serveru a instalace klimatizační jednotky v místnosti, kde je server umístěn. S tím souvisela i výměna dalších částí školní počítačové sítě - switchů, ve všech pavilonech.

Proběhlo mytí oken a topných těles v celé budově, malování několika kabinetů a zásadní rekonstrukce dvou z nich, spojená s výměnou starého nábytku za nový. Na obou částech školního hřiště byla provedena naplánovaná údržba, výměna písku a granulátu za nový. Proběhla také pravidelné čištění koberců ze tříd a heren školní družiny.

Začalo letní sečení trávy v celém areálu. Další opravy a údržba budovy budou probíhat i během měsíce srpna.