Slet čarodějnic a čarodějů

Lenka Limberková

2. 5. 2023

Na čtvrtek 27. 4. si paní vychovatelka společně s paní učitelku a asistentkou připravily pro děti z 6. oddělení školní družiny odpoledne přímo kouzelné. Na děti a jejich rodiče čekala na školní zahradě čarodějnice Blažena.

A protože je to čarodějnice popleta, potřebovala od dětí pomoc vyluštit křížovku. Na trase plné her, úkolů a rébusů děti sbíraly za pomoci rodičů jednotlivá písmenka, která na konci stezky čarodějnici pomohly křížovku vyluštit. V cíli poté všichni společně opékali buřty, klobásy a jiné dobrůtky.

K prima náladě jsme přispěli zpěvem písní za zvuku kytary a po upálení čarodějnice se v prostorách zahrady tančily country tance, které jsou u dětí i rodičů velmi oblíbené. Rozcházeli jsme se do svých domovů plné dojmů a radosti z příjemně prožitého podvečeru. Poděkování patří i panu Vítku Černému za pořízenou fotodokumentaci.