Stezka ke Dni Země

Květoslava Hradecká

21. 4. 2023

Také přípravné třídy naší školy se zapojily do aktivit, kterými se děti naší školy zapojují k oslavám Dne Země.

Jednou z těchto aktivit byla naučná stezka ke Dni Země, kterou děti absolvovaly na školní zahradě. Na jednotlivých zastaveních na ně čekalo 12 úkolů, které měly něco společného s ochranou přírody a recyklací druhotných surovin. Malí předškoláci se museli zorientovat na kartě s úkolem, určit správnou odpověď a její kód zapsat do připravené kartičky, kterou museli po celou dobu také zodpovědně hlídat. Všechny musíme moc pochválit, protože se snažili a v teple třídy pak společně se svou vyučující pak rozkódovali větu ZACHRAŇME NAŠI PLANETU.