Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Těšíme se na Vánoce

Těšíme se na Vánoce

  • Květoslava  Hradecká

Květoslava Hradecká

20. 12. 2020

Stejně jako všechny děti se i děti z přípravných tříd těší na Vánoce. Celé to dlouhé čekání si ve škole zpříjemnily různým předvánočním tvořením dárečků pro rodiče, výrobou přáníček pro seniory, návštěvou vánočně vyzdobeného města, návštěvou lesa se zeleninou, kaštany a ovocem pro zvířátka. 


Bohužel zpěv vánočních koled a předvánoční čepičkový tělocvik jsme museli v tomto roce vynechat. Co ale nechybělo, bylo zlaté prasátko a vánoční nadílka. Také jsme si vysvětlili a vyzkoušeli některé vánoční zvyky – pro někoho to bylo neznámé, ale možná o to více napínavé.

Za všechny děti i vyučující přeji všem: „Krásné a pohodové vánoční svátky a lepší příští rok.“