Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Třeťáci v knihovně

Třeťáci v knihovně

  • Jana  Jiroušová

Mgr. Jana Jiroušová

29. 1. 2024

V úterý 23. 1. a v pátek 26. 1. třeťáci navštívili knihovnu na Špičáku. Tentokrát v příjemném a inspirativním prostředí knihovny pracovali ve skupinách a učili se hledat informace o knize. 


Seznámili se a pracovali s pojmy jako je autor, ilustrátor, obsah knihy, tiráž, nakladatelství apod.  V již známém prostředí knihovny se učili hledat knihy řazené podle abecedy a zopakovali si pravidla chování v knihovně. Společně ve skupině plnili zadané úkoly s konkrétními knihami. Po splnění úkolu si za odměnu mohli dle vlastního výběru vybrat knihu a začíst se, popř. prohlédnout si zajímavou encyklopedii.