Ukázková hodina

Hana Kořínková

4. 12. 2022

Poslední listopadový den si děti z modré Pastelky ráno s sebou do školy přivedly své rodiče.

Tři měsíce školy utekly jako voda a my jsme chtěli ukázat, co všechno už umíme. Děti hádaly vánoční hádanky, procvičily řádek – sloupek, určily 1. hlásku ve slově a zapsaly délku slabik.

S básničkami s pohybem jsme si protáhli tělíčko a hurá znovu do práce. Jak umíme počítat a známe geometrické tvary, jsme ukázaly při zdobení perníčků na pracovním listě.

Celá hodina probíhala v příjemné vánoční atmosféře a já jsem na děti za jejich práci velmi pyšná. Všem přejeme klidný adventní čas.