Vánoční dílničky 7. D

• Alena  Zelinková

Mgr. Alena Zelinková

17. 12. 2020

Ve středu 16. prosince se děti ze třídy 7. D sešly ve škole k vánočnímu tvoření. Tento týden se učí doma, takže bylo fajn se opět sejít a pracovat společně. Předem jsme se, přes sociální sítě, dohodli na čem budeme pracovat. Vyhrál nápad Barbory.

Připravila si postup a maketu krásného přáníčka. Děti využily materiál, který byl zakoupen zřizovatelem. Donesly si i své mašle, stužky, tavící pistoli atp.

Nejdříve jsme se naučili, jak postupovat při výrobě. Po prvních, i nepovedených, prototypech se děti zdokonalily a pracovaly jak profesionálové.

Domů si odnášely krásná přání pro radost ostatních v rodině. Snad se budou líbit. Měli jsme radost z práce i z toho, že umíme něco nového.

Pěkný vánoční čas přeji celé mé třídě.