Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Výlet 6. A

Výlet 6. A

  • Ilona Svobodová

Mgr. Ilona Svobodová

29. 6. 2021

Dne 24. 6. i třída 6. A podnikla na závěr školního roku třídní výlet. Vlakem ze Střelnice u České Lípy jsme jeli do Nového Boru.


Dále jsme pěšky pokračovali přes Jelení skok a Havraní skály do obce Radvanec. Cestou jsme plnili zajímavé úkoly jako například hod na cíl, přecházení padlého stromu, poznávání větviček stromů a odhalovali základy týmové práce. Za každý úkol jsme získávali indicie k nalezení pokladu. Z indicií jsme nakonec určili polohu pokladu, který obě družstva našla a s radosti si jej rozdělila. Z obce Radvanec jsme už tryskem pokračovali do obce Sloup v Čechách, kde jsme nasedli do autobusu a vrátili se zpocení radostně domů. Z červených tváří všech zúčastněných bylo vidět, že se výlet povedl i díky počasí, které nepřineslo žádné slibované přeháňky.