Zábavné odpoledne

Pavlína Víchová

23. 6. 2023

Připravily paní vychovatelky jako každý rok pro své děti na závěr školního roku. Všichni dostali kartičku, na kterou dostávali body za každou atrakci.

Všichni dostali kartičku, na kterou dostávali body za každou atrakci. Soutěžili ve skocích v pytlích, chytali rybičky, závodili v běhu i na koloběžkách, museli přinést do cíle míčky na lžičce nebo na pálce, zkoušeli šroubovat a házeli míčkem do dřevěného šaška. Všem se podařilo nashromáždit dostatek bodů, a mohli je vyměnit v malých krámcích za sladké odměny, hračky, puzzle, nebo omalovánky. Protože bylo velké horko, děti se osvěžovaly pod sprchou a dodržovaly pitný režim.

Odpoledne se vydařilo a teď už hurá na prázdniny. Děkujeme rodičům za spolupráci se školní družinou a v září se opět těšíme na nový školní rok.