Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh
Českolipský pedagog roku 2020

Českolipský pedagog roku 2020

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

21. 6. 2020

Ve čtvrtek 18. června 2020 se po odkladu způsobeném epidemií koronavirové nákazy uskutečnilo slavnostní vyhlášení ocenění pedagog roku 2020. Již tradičně se konalo ve velkém sále vily Hrdlička.


Mezi 14 nominovaných na toto ocenění patřila i naše kolegyně Mgr. Marta Pilařová. Navržena byla zejména za práci ve výuce českého jazyka s mongolskými žáky a jazykové projekty. I když se českolipským pedagogem roku 2020 nestala, tím je paní Eva Machová z MŠ Arbesova, jsme rádi, že se paní kolegyně Pilařová zařadila do pomyslné první ligy českolipského školství. Srdečně blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy. Hubební vystoupení připravili pedagogové ze ZUŠ Česká Lípa, fotografie zde použité pořídil fotograf Vítek Černý.