Dance cup Osek 2020

Lenka Limberková

21. 1. 2020

Leden není měsícem zahálení, ale měsícem taneční soutěže v Oseku u Duchcova. Již 12 let tuto soutěž pravidelně navštěvují děti z taneční skupiny Čtyřlístek naší školy.

I letos se společně s rodiči a vedoucí Lenkou Limberkovou vydala parta prima děvčat bojovat o cenné kovy. Nebyl to vůbec jednoduchý boj. Konkurence dalších několika souborů byla výzvou zatančit co nejlépe a děvčata to dokázala. Domů jsme si všichni hrdě vezli zlaté medaile za všechny naše choreografie. Radost byla obrovská a o to větší, že jsme tento úspěch ani v skrytu duše nečekali. Děkuji dětem za reprezentaci školy a rodičům za doprovod a podporu v hledišti.