Den otevřených dveří, Rozsvícení vánočního stromu, jarmark

Iveta Kurdzielová

3. 12. 2019
Vážení a milí,
přijměte poděkování za to, že jste dnes přišli a společně s námi přivítali adventní čas.
Všichni  – zaměstnanci i žáci školy jsme se velmi snažili, abyste prožili příjemné chvíle. Věříme, že se nám to podařilo.
Také doufáme, že se u nás líbilo i budoucím prvňáčkům a jejich rodičům.
Potěšila nás hojná účast, vážíme si vaší přízně.

Také doufáme, že se u nás líbilo i budoucím prvňáčkům a jejich rodičům.
Potěšila nás hojná účast, vážíme si vaší přízně.
Děkujeme také za návštěvu zástupci Města Česká Lípa, panu místostarostovi Ing. Jaroslavu Turnhöferovi.
Poděkování patří všem, kteří přispěli na jarmark svými výrobky, děkujeme také za dobrovolné příspěvky pro jednotlivé třídy.
Děkujeme Městu Česká Lípa  i  Spolku rodičů za finanční podporu této tradiční akce školy.
Mějte se krásně!
https://ikrd.rajce.idnes.cz/ZS_Spicak%2C_Vanoce_2019%2C_3._12._2019/Všechny fotky najdete zdeVšechny fotky najdete zde