Den stromů – oslava cestou na Hůrku

• Jana  Němcová

Mgr. Jana Němcová

31. 10. 2022

Den stromů, si děti z přípravného ročníku Žlutá pastelka, zpříjemnily výšlapem na Hůrku, malou vyhlídku, z které je krásně vidět naše město.

Cestou děti vyhledávaly stromy podle plodů, listů a přiřazovaly je k obrázkům, hladily kůru stromů. V lese, z dopisu od zvířátek, se dozvěděly, jak se v lese máme správně chovat. Po výstupu na vrchol kopce bylo zajímavé, sledovat měnící se počasí. Na chvilku nám mlha schovala naši školu a také kopec Špičák. Děti fandily sluníčku, aby nad mlhou vyhrálo. Tak jak jsme rychle kopec zdolali, tak rychle jsme jej i seběhli. Sluníčko už úplně nad mlhou vyhrálo a tak se nám šlo dobře. Stromy, máme vás rádi!