Bakaláři Office 365 Jídelníček Výuka na webu Kroužky Facebook ZŠ Špičák
Děti pomáhaly psímu útulku

Lenka Limberková

2. 10. 2024

Výzvu pomoci zvířátkům z útulků přijaly děti z 6. oddělení školní družiny. Dva týdny pilně na vycházkách sbíraly kamínky, které posléze umyly a namalovaly na ně zvířata, rostliny nebo barevné mozaiky.

Přelakovaly a bylo hotovo. Na 80 krásných barevných kamínků děti slavnostně předaly zástupci prodejny Superzoo Děčín, která zajistí prodej výrobků a výtěžek poputuje vybranému útulku v Ústeckém kraji. Na oplátku za pečlivou práci dětí, přivezla paní Zapletalová všem zúčastněným pexesa, omalovánky, míčky, pastelky, džusíky a několik balení sladkostí. Při předání a poděkování se děti při krátké besedě ptaly na věci ohledně zvířátek, která prodejna nabízí a pochlubily se, jaká zvířátka mají ony doma nebo u svých babiček. Všichni jsme měli příjemný pocit z pomoci zvířecím kamarádům.