1. B na čarodějnicích u Kerama

• Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

5. 5. 2023

Děti z 1. B se ve čtvrtek 27. 4. 2023 se svou paní učitelkou Zuzkou Šídlovou, vychovatelkou Terezou Barvířovou a asistentkou Denisou Trnavskou vydaly na pěší cestu za upálením čarodějnice po cyklostezce ke Keramu.

Než se oheň rozhořel, zahájili jsme odpoledne soutěžemi skákání v pytli, let na koštěti a hry s padákem. Mezitím za námi přijeli rodiče a zahráli si s námi poznávací hru, kde si každé dítko muselo poslepu najít svou maminku. Poté mohlo začít to správné opékání vuřtů a pohodová nálada okolo ohně.

Na závěr jsme doprovodili k ohni čarodějnici básničkou a upálili ji. Celá akce se velmi povedla a já mohu jen pochválit děti a poděkovat rodičům, paní vychovatelce i paní asistentce za krásné odpoledne.