Návštěva ze ZUŠBerku

Květoslava Hradecká

4. 5. 2023

Zpestřením středečního dopoledne byl pro žáky přípravek a prvních ročníků naší školy výchovný koncert žáků a učitelů českolipské ZUŠ.

Představení jednotlivých hudebních nástrojů pomocí kraťoučkých hudebních ukázek bylo pro děti věkově přiměřené a poutavé. Nejprve se jim představila celá rodina fléten, klarinet a pak následovaly housle. Pak přišel také ke slovu sólový zpěv i duet, nesmělo se zapomenout na klavír, který měl také své sólo. Nakonec přišla ta největší pecka, která rozproudila krev téměř ve všech a tou byla sada bicích. Děkujeme všem účinkujícím i jejich vyučujícím za kvalitně připravený program a těšíme se zase někdy na shledanou.