Dětská scéna 2022 – 50. ročník přehlídky dětských recitátorů

• Zdeňka  Selingerová

Mgr. Zdeňka Selingerová

21. 3. 2022

Ve čtvrtek 17. března se čtveřice dětí z prvního stupně vydala do Nového Boru na okresní kolo přehlídky dětských recitátorů reprezentovat naši školu.

Vojtěch Hübsch a Vojtěch Dalík z druhého ročníku stejně jako Eliška Sakson ze čtvrté třídy i Leona Sochorová z pátého ročníku, kteří obsadili ve školním kole první nebo druhé místo, se ani v okresním kole soutěže rozhodně neztratili. Podařilo se jim upoutat pozornost a pobavit publikum v sále i porotu. Jako bonus jsme si odnášeli diplomy za třetí místa, které obdrželi Vojtěch Hübsch v první kategorii a Eliška Sakson v kategorii druhé. Mají tak příležitost nasbírat cenné zkušenosti i v krajském kole. Velké poděkování a ocenění za přesvědčivý výkon patří všem recitátorům. Bronzovým medailistům navíc gratulace a přání štěstí do krajského kola.