Humanitární sbírka – školní potřeby

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

23. 3. 2022

Vážení rodiče a prarodiče, žáci a žákyně,

do třetice se na vás obracíme se sbírkou na pomoc uprchlíků z válkou postižené Ukrajiny.

Tentokrát se jedná o konkrétní sbírku pro děti, které začaly v tomto týdnu navštěvovat naši školu. Pro svou práci potřebují základní školní potřeby, např. penály, psací potřeby, pastelky, fixy, tužky, rýsovací potřeby pro menší i větší žáky, lepidla, vodové barvy a štětce, barevné papíry, sešity linkované i bez linek, velikostí A4 i A5.

Budeme rádi, pokud pomoc vzejde přímo od vás našich žáků, od vašich rodin. Každá darovaná pastelka vykouzlí úsměv na tváři dětí, které k nám zavál válečný konflikt.

Pomůcky můžete přinášet do konce měsíce března do kteréhokoliv družinového oddělení ve 3. pavilonu škol a předat paní vychovatelce. Nebo je můžete odevzdat do šedě označené přepravky, umístěné v 1. pavilonu u vrátnice. Za vaši pomoc předem srdečně děkujeme.