Matematický klokan v 5. třídách

• Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

23. 3. 2022

Matematický klokan je už tradiční celostátní soutěž, které jsme se zúčastnili i my na naší škole. Tato soutěž proběhla na všech školách v pátek 18. března.

Páťáci soutěžili v kategorii Klokánek. Paní učitelky následně vyhodnotily práce žáků podle daných pravidel soutěže. Celkem účastníků z pátých tříd bylo 101. Pořadí nejlepších řešitelů: 1. místo získal Tomáš Stárek z 5.A, 2. místo obsadila Mia Votrubová z 5. B a Jonáš Stránský z 5. A, 3. místo se podělili Matěj Král z 5. B a Jan Kopecký z 5. A. Nejlepším byl předán diplom a drobná cena. Všem úspěšným řešitelům moc blahopřejeme!