1. setkání s rodiči budoucích prvňáčků

• Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

23. 3. 2022

V pondělí 21. 3. proběhlo 1. setkání s rodiči dětí s OMJ na naší škole. Schůzky se zúčastnila Mgr. Dana Horynová, která přiblížila rodičům problematiku školní zralosti a zahájení školní docházky dětí při vstupu do 1. třídy.

Ke vzájemné komunikaci mezi rodiči a pedagogy jsme využili vlastních asistentek p. Khongorzul Sládkovou a p. Purevsuren Jamiyan. K dispozici na dotazy byla výchovná poradkyně pro 1. stupeň Mgr. Zuzana Šídlová, Mgr. Marta Pilařová, která má bohaté zkušenosti s výukou žáků s odlišným mateřským jazykem a p. zástupkyně pro 1. stupeň Mgr. Jitka Šťástková. Panovala velmi přátelská atmosféra. Další schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků proběhnou v příštích dnech na školkách na Špičáku.