Fotbalový kroužek

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

6. 3. 2022

Na naší škole probíhá fotbalový kroužek určený pro žáky 1. a 2. tříd, a to jak pro chlapce i dívky. Kroužek je vedený trenérem mládeže z Fotbalové asociace ČR Bc. Tomášem Kucrem.

Kroužek probíhá na naší škole každý čtvrtek v čase 15:45-17:00 hod. v pravé malé tělocvičně. Bližší informace, případné přihlášení na kroužek je možno přímo k trenérovi (e-mail: mladez.lipa@seznam.cz nebo tel. č. 777 848 087)

První hodina fotbalového kroužku již proběhla, děti tento kroužek zaujal a jsou velmi šikovné. Za ochotu a spolupráci děkujeme paní vychovatelce Víchové a Vrabcové.