• Pavlína  Svobodová

Mgr. Pavlína Svobodová

2. 11. 2023

V pondělí 30. 10. 2023 v podvečerních hodinách se kolem dvousetčtyřiceti žáků druhého stupně přišlo „vybát“ na školní Halloween.

Žákovská samospráva jej již tradičně zorganizovala v prostorách školy. Podmínkou ke vstupu bylo strašidelné maskování a troška odvahy. Hlavně mladší žáci byli hodně odvážní, ti starší brali strašidla a bubáky spíše s nadhledem a zvesela. Každý odvážlivec byl na konci trasy, plné bubáků, sladce odměněn. Sladká odměna nakonec čekala i na strašidla, která na svých strašidelných místech vydržela téměř tři hodiny. Všem strašidlům moc děkujeme za jejich obětavé strašení a už se těšíme na další rok.

P. Svobodová, V. Píchová, J. Sládek