Informace k provozu školy od 7. 12. 2020

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

4. 12. 2020

Výuka na 1. stupni stále pokračuje pro všechny ročníky, včetně dětí z přípravek, formou povinné docházky do školy. Školní družina je nadále v provozu v běžném režimu (bez kroužků).

Výuka na 2. stupni je povinná pro 9. ročník a v týdnu od 7. do 11. 12. 2020 pro žáky z 6. C, 6. D, 7. C, 7. D a 8. C.

Vyučuje se podle aktuálního rozvrhu. Třídy, které nejsou přítomny ve škole, pokračují v distanční výuce dle pokynů vyučujících.
Pro provoz školy platí trvale všechna hygienická opatření. Všichni mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole a v družině.
Doporučujeme rodičům, aby dětem dali náhradní roušky a malou desinfekci.
Pokračují individuální intervence pro žáky s podpůrnými opatřeními v dohodnutých časech.
Třetí osoby (rodiče a další) vstupují do školy pouze v odůvodněných případech.
Žáci, kteří se účastní výuky ve škole a chodí na obědy, je mají přihlášeny. Podrobné informace najdete na webu jídelny.