Mikulášský den v přípravných ročnících a 1. třídách

Marie Nováková

7. 12. 2020

Rok se s rokem sešel a máme tady zase Mikuláše. Ani letos na děti z přípravek a prvních ročníků Mikuláš nezapomněl a navštívil je se svými pomocníky.

V pátek dopoledne proběhla Mikulášská besídka, kdy děti navštívil Mikuláš. Děti pro něj měly připravené básničky. Nezalekli se ani naši nejmladší kamarádi z přípravek, kteří měli také nachystané pro Mikuláše nejrůznější říkanky. Děti byly odměněny sladkostmi. Jelikož Mikuláš ví, že prvňáci jsou už velcí čtenáři, dostali od něj i nový Slabikář. Mezi dětmi čert našel nějaké hříšníky, ale pod podmínkou polepšení je nechal ve třídě.

Všem zúčastněným velice děkujeme, celá akce se velice vydařila. Těšíme se, že nám přijdeš Mikuláši, zkontrolovat děti i příští rok.