Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Jak čerti pekli cukroví

Jak čerti pekli cukroví

  • Lenka Limberková

Lenka Limberková

4. 12. 2023

Děti ze školní družiny již ví, že se lhát a šidit lidi kolem sebe nevyplácí. Divadélko Koloběžka přijalo pozvání v čase adventním a zahrálo nám pohádku “Jak čerti pekli cukroví“.


V příběhu plném písniček, humorných i poučných scének, kdy pekař Žemlička ze Spálené Lhoty podváděl, až ho čert odnesl do pekla, se děti podívaly za Luciferem a také se dozvěděly, jak špatné je podvádět. Naštěstí jsou čerti mlsný páni a tak se pekař Žemlička vykoupil tím, že čerty naučil péct cukroví. A věřte nebo ne, ale určitě už nikdy nikoho neošidí. Děti potleskem poděkovaly hercům za krásné odpoledne