Jaro s Březinkou

Pavlína Víchová

29. 3. 2022

V pondělí 28. března přivítaly jaro i děti ve školní družině. Po celé školní zahradě byly schované otázky jarní postavičky Březinky, které musely po skupinkách nebo jednotlivcích doplnit do tajenky.

Úkoly se týkaly především zvířátek a rostlin. S malými dětmi chodily paní vychovatelky, velké hledaly a doplňovaly vše samy. Pokud jim hádanka nevyšla správně, vracely se a znovu přemýšlely nad odpovědí. Po správném doplnění hledali všichni poklad ve svých odděleních. Byly to sladkosti a obrázek Březinky, který si vymalovali a vzali domů jako pamětní list. Bylo to opravdu moc hezké soutěživé odpoledne.