Na návštěvě u zvířátek

Lenka Limberková

28. 3. 2022

Asi každý má rád nějaké zvířátko. Někdo pejska, kočičku nebo papouška. Děti ze školní družiny se tentokrát rozhodly s paní vychovatelkou Lenkou Limberkovou prozkoumat tajemství školního zookoutku a společně s panem učitelem Alešem Fluskem nahlédnout do tajů terárií.

Děti byly udivené, co vše skrývá jedna z mnoha učeben druhého stupně a stále se na něco ptaly. Pan učitel nám jednotlivá zvířátka velmi zajímavě představil a nechal dětem prostor nakouknout pod tzv. pokličku jednotlivých terárií. Nejvíce asi děti zajímal Gekončík a Chameleon Oskárek, pozornosti neušel ani had, rosnička, myšky či pavouk. Po rozloučení a návratu do družiny si děti dlouho povídaly o netradiční návštěvě a nakreslily zvířátko, které se jim nejvíce líbilo.