Vítáme jaro

Květoslava Hradecká

27. 3. 2022

Krásný prosluněný den byl jako stvořený pro venkovní aktivity, které se ukrývaly pod jednoduchým názvem Vítání jara. Na děti z přípravek a 1. - 3. tříd bylo připraveno v rozsáhlém školním areálu 14 stanovišť s různými úkoly.

Někde si děti potrápily hlavu s jarními pranostikami, jinde odhadovaly hmotnost vajec, doplňovaly rýmy do básničky a také vyzkoušely svou zručnost při hodu a při nošení vajec na lžíci. Jarní tematika se objevila také během různých činností, které děti provázely celý první jarní týden. A i školní chodby se postupně převlékají do jarního kabátu.