Kdo si hraje nezlobí

Lenka Limberková

30. 9. 2023

V tomto duchu proběhlo za krásného slunečného počasí i podzimní buřtování dětí a jejich rodičů z 6. oddělení školní družiny.

Paní vychovatelka Lenka Limberková s paní asistentka Šárkou Blažejovskou připravily pozdní odpoledne plné her, soutěží a tance. Celou akci doprovázelo opékání buřtů, topinek a jiných dobrot. Zatímco si děti tančily na malé zahradní diskotéce, měli rodiče možnost si s námi popovídat o provozu a činnostech ve školní družině a o připravovaných akcích. Poté si rodinné týmy vyzkoušely svoji sílu v přetahované lanem a zažily i společnou práci při hrách s psychomotorickým padákem.

Odcházeli jsme všichni s úsměvem a přáním dalšího setkání v tak příjemné atmosféře.