Konec prvního pololetí

Jitka Šťástková

31. 1. 2022

V pondělí 31. ledna bylo ukončeno první pololetí školního roku. Žáci a žákyně dostali výpis z klasifikace se známkami. Jako při každém hodnocení byli někteří spokojeni více  a někteří méně.

Třídní učitelé s nimi provedli hodnocení práce za uplynulých pět měsíců, u těch starších došlo i na sebehodnocení. Poděkování patří všem za odvedenou práci, žákům i pedagogickým pracovníkům školy. Rodičům žáků zase za spolupráci se školou, která je nezbytnou podmínkou k dosažení úspěchu žáků ve vzdělávání. Všem přejeme zasloužené pololetní prázdniny, které nás čekají tento pátek.