Kouzelnické představení

Radka Vrabcová

11. 4. 2022

V pátek, 8. 4., se žáci 1. a 2. tříd sešli ve školním divadélku, kde na ně čekal kouzelník Reno. Toto netradiční odpoledne ve školní družině si holčičky a kluci velmi užili.

Kouzelnické vystoupení bylo dynamické, se spoustou triků, kouzel, hudby a vtipu. Na tvářích dětí se střídal smích, napětí, očekávání, úžas….. Dokonce si některé děti vyzkoušely roli asistentů. Nechyběla kouzla s míčky, balónky, mincemi, kartami, lanem…… V závěru kouzelník proměnil plyšového králíčka za králíka živého a to bylo teprve něco! Všichni by si nejraději nechali vykouzlit živého králíka s tím, že si ho odnesou domů! Na to však nedošlo, s prázdnou i tak děti domů neodcházely…… Byly plné dojmů, které zajisté předaly svým rodičům.