Morčata s handicapem

Hana Kořínková

10. 4. 2022

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst...je text známé písničky. O tom, že je to pravda, se ve čtvrtek 7. dubna přesvědčily děti z přípravných tříd.

Na návštěvu přišla paní Míša Svobodová, která se stará o nemocná a bohužel někdy i nechtěná morčátka. Míša dětem vyprávěla o svých chlupatých kamarádech, jak se jmenují, jakou potřebují péči a lásku, co mají rádi a naopak, co jim může ublížit. Děti se zájmen poslouchaly a postupně přidávaly své zážitky s domácími mazlíčky. A jak celé dopoledne skončilo? Samozřejmě heboučkým pohlazením a pomazlením s morčátky.