Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Informatika s Emilem--
Malá ukázka toho, jak se hravě učíme

Malá ukázka toho, jak se hravě učíme

  • Jana  Němcová

Mgr. Jana Němcová

15. 11. 2022

Kdo mohl, ten přišel. A málem jsme se nevešli do třídy. O čem že to mluvím? O malé ukázce pro rodiče a přátele školy toho, co a jak se učíme a už umíme v přípravné třídě Žlutá pastelka. 


Děti zazpívaly, procvičily prsty před psaním, počítaly, skládaly, doplňovaly, dokreslovaly a za pomoci říkadel procvičily mluvidla, předvedly práci se sešitem, orientaci v ploše i v prostoru. Činnosti z různých výchov a témat se prolínaly, střídaly, a dokonce jsme do našeho hravého učení zapojili i rodiče. Potlesk a pusa od mamky či taťky byla pro děti velkou odměnou. Už se těšíme na další společné setkání, a to v prosinci na Vánočním jarmarku naší školy.