Máme rádi pohádky, máme rádi vás, děti!

• Jana  Němcová

Mgr. Jana Němcová

7. 6. 2022

Svátek všech dětí vyvrcholil sportovními, dovednostními i vědomostními soutěžemi v pátek 3. 6. na zahradě školy pro děti z přípravných ročníků a prvních tříd.

Pohádkové postavy ze známých českých pohádek provázely děti na stanovištích. A úkoly to nebyly zrovna jednoduché. Děti si mohly ověřit své znalosti nejen o přírodě, ale také právě o pohádkách, dále pak vyzkoušet své sportovní dovednosti. Měly možnost předvést dostatek fantazie při tvorbě náhrdelníku pro princeznu i roztřídit odpad do správných kontejnerů.

Děti plnily úkoly samostatně za úžasné motivace starších kamarádů z 9. B. Ti jim vysvětlili, poradili, ukázali... a byli prima!

Celé dopoledne jsme si všichni moc užili a svátek všech dětí pěkně oslavili!