Okresní kolo ve florbale starších dívek

• Vojtěch  Legner

Mgr. Vojtěch Legner

25. 4. 2023

Ve čtvrtek 20. 4. se konalo okresní kolo ve florbale starších dívek. Žákyně z osmých a devátých tříd se postupně utkaly se soupeři z gymnázia, Tyršovky a Doks.

I přes veškeré nasazení, tvrdé boje a několik vypracovaných šancí se bohužel našim děvčatům nepodařilo získat ani jeden bod, ani vstřelit gól. Celkové sedmé, tedy bohužel poslední místo, bylo nevyhnutelné. Za reprezentaci školy děkujeme! Díky také patří p. uč. Zelinkové, která holky na turnaj připravovala.

Sestava: Klímová T., Košťáková, Hodinková, Zoubková, Nesládková, Nara, Těšinová, Tichá, Dudková, Libichová, Ryšková, Dykhno Khrystyna, Stránská, Šachová, Brabencová