Palačinka za vysvědčení? A proč ne?

• Jana  Němcová

Mgr. Jana Němcová

7. 2. 2023

Sladká odměna za vysvědčení čekala na děti z přípravného ročníku Žlutá pastelka.

Nejdřív si však děti musely najít recept, přepsat ho, zkontrolovat, zda všechny ingredience mají a z nich vytvořit těsto. “Tak hurá do toho! Kdo si pamatuje, kolik vajíček? A Umí je někdo rozbít tak, aby skončila ve skleničce bez skořápky? Kolik mouky, mléka, soli, cukru?” Všechny děti se do přípravy s radostí zapojily. První palačinka byla zkušební...to znamená, že jsme ji museli vyzkoušet a zjistit, jestli je těsto dobré. A bylo! Nakonec jsme jich usmažili tolik, že si každý mohl i přidat. A tak jsme to naše hezké vysvědčení sladce oslavili.