Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Péče o děti rodičů pracujících v IZS

Péče o děti rodičů pracujících v IZS

  • Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

14. 10. 2020

Od středy 14. října 2020 poskytuje naše škola na základě Rozhodnutí hejtmana Libereckého kraje č. 31/2020/COV19 péči o děti a mládež, k nimž nemohou za krizové situace vykonávat péči rodiče nebo jiný zákonný zastupce.


Tato péče je poskytována od pondělí do pátku v časech od 6:00 do 20:00 hodin. Péče i stravování dětí jsou bezplatné.

Rodiče, pokud tuto službu potřebujete využít, kontaktujte svého zaměstnavatele.

Ten zašle požadavky na zajištění péče elektronicky na MěÚ Česká Lípa do 11 hodin, na adresu veindlova@mucl.cz. Je potřeba uvést: jméno a příjmení dítěte, věk dítěte, rozsah hodin péče, kontakt na zákonného zástupce. 

Následující den můžete své dítě přivést – vchod pavilonu III.