Včelky Knihovna Bakaláři Office 365 Jídelníček Objednávka obědů PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Přihlašování do školní družiny a školního klubu pro školní rok 2024/25

• Iveta  Kurdzielová

Mgr. Iveta Kurdzielová

15. 8. 2024

Vážení rodiče,

vaše děti můžete přihlašovat do školní družiny od 26. srpna do 6. září, v čase 10.00–15.00 v pavilonu III. Pokud se v tomto termínu nemůžete dostavit,

budete mít možnost přihlášení i v pondělí 9. září dopoledne. Zápisní lístek  můžete vyplnit v předstihu nebo ho vyplníte ve škole při přihlašování.

V pondělí 9. září bude družina v běžném provozu. Pokud využijete ranní družinu, děti se přezují v určené šatně a přejdou do vyznačeného oddělení. Které to bude, najdete na informačním panelu u vstupu do pavilonu. Je nutné, aby měly paní vychovatelky v této době vyplněný Zápisový lístek.