Včelky Knihovna Bakaláři Office 365 Jídelníček Objednávka obědů PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Provoz družiny v týdnu 2. září – 6. září

• Iveta  Kurdzielová

Mgr. Iveta Kurdzielová

15. 8. 2024

Vážení rodiče,

pokud nemáte pro své děti v prvním zářijovém týdnu zajištěno hlídání, nabízíme vám provoz školní družiny. Bude v provozu od 6.00 do 16.00...

Pokud chcete této nabídky využít, vyplňte elektronickou přihlášku, nejpozději prosím do 28. srpna (je to přihláška pouze na tento týden). Vyplněním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámili s Vnitřním řádem družiny a školního klubu.

Pokud bude vaše dítě přihlášeno do družiny/šk. klubu na celý školní rok, poplatek za tento týden neplatíte, v opačném případě zaplatíte první den paní vychovatelce poplatek 110 Kč.

Oběd zajištěn nebude, musíte dát dětem větší svačinu.  V provozu by měl být už i automat na zdravé svačinky (Happysnack), o Happykartu si budete moct požádat u paní vychovatelky.

Krásný zbytek léta!