Přihlašování žáků školy ze 2. a vyšších ročníků do ŠD

Pavlína Víchová

25. 8. 2021

Žáci, kteří donesli na konci loňského školního roku předběžnou přihlášku, dostanou 1. září zápisní lístek. Ten hned druhý den přinesou řádně vyplněný z obou stran.

Pokud půjdou do družiny od 1. dne, donesou na lístku od rodičů zprávu, kdy odchází domů. Ráno půjdou žáci do otevřené šatny a na panelu naproti hlavnímu vchodu si najdou, v kterém oddělení je tento den ranní služba. Žák musí mít zaplacené obědy, které se platí do 20. předcházejícího měsíce. Školní družina se platí do 15. stávajícího měsíce. V případě velkého počtu zájemců o školní družinu, budou žáci přijati podle kritérií ve směrnici školní družiny. Děkujeme a těšíme se opět na skvělou spolupráci.