Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Škola v srpnu

Škola v srpnu

  • Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

28. 8. 2021

Druhý prázdninový měsíc srpen se na naší škole nesl ve stejném duchu jako předchozí červenec. Pokračovaly již začaté práce a plánovaná údržba, zahájeny byly další.


Pokračovalo letní sečení trávy v celém areálu. Bylo dokončeno mytí oken v celé budově a rozvěšení vypraných záclon. Proběhlo laděni pianin v učebnách školy a hernách ŠD. Začala plánovaná oprava podlahy ve vestibulu školy. Proběhlo tradiční strojové čistění asfaltových ploch v celém areálu. Byly opraveny schodové stupně u bočních vchodů do budovy školy.

Po návratu pedagogů v poslední srpnové dekádě se pozornost soustředila na dokončení přípravy tříd a učeben na zahájení školního roku. Ve dvou třídách druhého ročníku byly namontovány nové Smart tabule hrazené z projektu „Šablony do škol“.