Zahájení školního roku 2021/2022 a přivítání prvňáčků

Jitka Šťástková

29. 8. 2021
Milí rodiče,
slavnostní zahájení školního roku proběhne ve středu 1. září. Prvňáčky a předškoláčky z přípravných tříd přivítáme v 7.50 h na školní zahradě za pavilonem III.

Seznámíme vás s vedením školy, s třídními učitelkami, s asistentkami pedagoga i vychovatelkami ze školní družiny

Po přivítání si paní učitelky odvedou děti (v doprovodu rodičů) do jednotlivých tříd (při vstupu do budovy školy a ve společných prostorech platí povinnost zakrýt dýchací cesty respirátorem).

První školní den končí v 9 hodin. Třídní schůzky proběhnou odpoledne v 16 hodin. Informace pro rodiče prvňáčků zde. Informace pro rodiče předškoláčků zde.

Žáci 2. ročníků mají třídy v pavilonu I. (přízemí), do školy vstupují bočními šatnovými vchody, u šaten je přivítají jejich třídní učitelky.

Ostatní žáci přijdou jako obvykle, bočními šatnovými vchody a zamíří do svých tříd.

Školní jídelna bude vydávat obědy od 11 hodin.

Organizaci prvního týdne školního roku včetně plánovaného testování najdete zde.