Přijďte se seznámit s Mongolskem

• Věra  Píchová

Mgr. Věra Píchová

5. 11. 2021

Srdečně zveme rodinné příslušníky spolu s českými žáky na Mongolské odpoledne, které chystáme na pondělí 8. listopadu. Od 15.30 uvidíte vystoupení mongolských žáků naší školy, kteří pod dozorem mongolských asistentek pedagoga trénují národní zpěv i tanec.

Projdete si výstavu předmětů každodenní potřeby, do níž exponáty ochotně zapůjčili rodinní příslušníci našich mongolských žáků. K vidění budou například kroje. Ke zhlédnutí bude dokument ukazující krásy země, kterou vám naším odpolednem chceme představit. Pomyslnou třešničkou na dortu bude ochutnávka autentické kuchyně.

Připomínáme, že žáci se mohou zúčastnit pouze v doprovodu svého rodinného příslušníka.