Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
První měsíc prvňáčků ve škole

První měsíc prvňáčků ve škole

  • Aneta  Šmídková

Bc. Aneta Šmídková

8. 10. 2020
Prvního září se nám otevřely brány školy. Konečně jsme mohli poznat své paní učitelky, asistentky, prohlédnout si třídu, a hlavně se seznámit se spolužáky. Byli jsme zvědaví a teď už se vyznáme skoro všude-ve třídě, v družince, na hřišti, hravě také uneseme tác v jídelně.

Už víme, že učení je práce i zábava. Počítáme, porovnáváme, čteme písmena, slabiky i obrázkové věty, tvoříme a vyrábíme. Daří se nám krotit tužku a baví nás sportovat. S novými kamarády jsme si už stihli užít branný den na Špičáku, zábavnou školu se zajímavými úkoly na školním hřišti a přivítat podzim v červené. Škola je teda docela prima.
Škola však nejsou jen písmenka a počítání. Učíme se vzájemnému respektu, pomoci kamarádovi v nesnázi, ale i spolupráci ve skupině. Těšíme se, co nového nám přinesou další měsíce.