Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Putování za skřítkem Paletkou

Putování za skřítkem Paletkou

  • Hana  Kořínková

Hana Kořínková

31. 10. 2022

Podzim je roční období, které patří mezi nejbarevnější. O tom se přesvědčily děti z červené a modré Pastelky v úterý 25. října, kdy svou třídu vyměnily za pobyt venku.


Cílem našeho putování za skřítkem Paletkou, se stal kopec Špičák. Během cesty děti viděly nejen co znají ze školy z obrázků, ale vyzkoušely si mnoho aktivit. Udělali jsme si frotáž kůry, dalekohledem jsme se podívali na své město, složili jsme obrázky hub, počítali ptačí budky a hledali lesní zvířátka. Jak je podzim barevný, se děti přesvědčily při tvorbě svých paletek, které se jim povedly. Každé správné putování je zakončeno tajemným úkolem. Najděte pařez se zapíchnutými pírky a udělejte 20 kroků dolů, zněl úkol. Šli jsme podle zadání a našli…. poklad plný dobrot a omalovánky. Celé dopoledne nás provázelo krásné podzimní sluníčko a my si ho plnými doušky užili. H. Kořínková